ZŠ Chlum u Třeboně

Krajské kolo pěvecké soutěže "JIHOČESKÝ ZVONEK"

KRAJSKÉ KOLO PĚVECKÉ SOUTĚŽE „JIHOČESKÝ ZVONEK“
Všechno jedno začíná a všechno jednou končí…….
Stejně tak je to i s pěveckou soutěží Jihočeský zvonek pro letošní rok 2023.
Dovolím si tedy tuto záležitost pro letošní rok uzavřít posledním příspěvkem, který se bude týkat krajského kola již výše zmíněné soutěže.
V rámci Jihočeského kraje probíhá nejvyšší „level“ této soutěže, tedy krajské kolo, v jihočeských Strakonicích.
A protože i naše zpěvačky z předchozích kol získaly ocenění nejvyšší, opravňovalo je to tedy k tomu, zúčastnit se a zabojovat i ve Strakonicích.
Vydali jsme se vstříc dalšímu pokusu o úspěch v pátek 12. května 2023.
Tady už nešlo o to, být dobří mezi horšími a lepšími, tady už bylo třeba být nejlepší z nejlepších, pokud jsme chtěli přivézt nějaké ocenění.
V krajském kole naši školu reprezentovala Gabriela Plánková ze 4. třídy v kategorii SÓLO a Gabriela Plánková společně s Kristýnou Kvitskou z 5. třídy v kategorii DUO.
Při vyhlášení výsledků se potvrdilo, že zázraky se občas dějí a že neuvěřitelné se může stát skutečností… Gabča si ve své kategorii vyzpívala stříbrné pásmo a Kiki společně s Gabčou pokořily vrchol nejvyšší a odvezly si ze Strakonic v kategorii DUO Zlaté pásmo. A já sama za sebe holkám moc gratuluji. Co víc si přát?
Je to úspěch holek samotných, které se jednotlivých kol Jihočeského zvonku účastnily, ale vnímám to i jako úspěch celého našeho sboru, protože za poměrně krátkou existenci našeho Čtyřlístku se všem holkám podařilo dosáhnout nádherných výsledků v rámci nejen Jihočeského kraje, ale i v rámci celé republiky. A já vám za to „holky moje“ moc a moc děkuji!
Teď už nám zbývá jen úspěšně uzavřít náš první rok existence našeho sboru, a to dozajista úžasným závěrečným koncertem, na který zvu všechny rodinné příslušníky, přátele, známé a příznivce zpívání, a to v sobotu 17. června od 16 hod. Veškeré podrobnosti budou včas odhaleny a zveřejněny a na závěr: „Můj milý Čtyřlístku. Po závěrečném koncertě se rozhodně nechystejte k odchodu domů, protože důvod k oslavě se prý vždycky najde, ale my ho hledat nemusíme…….my ho tedy opravdu máme!“
Mgr. Jana Kvitská

Patička webu

 

ADRESA

 

Základní škola Chlum u Třeboně
okres Jindřichův Hradec

Náměstí 232
378 04 Chlum u Třeboně

 

IČ: 70986631

 

mapa - jak k nám

 

KONTAKTY

 

Ředitelka školy: Mgr. Patricie Vondrková
tel: 389 771 377

 

Školní družina

tel.: 775 166 638

 

Budova 1. a 2. třídy

tel.: 722 290 469

 

ostatní kontakty

 

DŮLEŽITÉ ODKAZY

 

 

 

Vzájemným učením - cool pedagog 21. století (CZ.1.07/1.3.00/51.0007)

 

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout