Dětský den na prvním stupni

Dětský den

V pátek 2. června oslavily děti prvního stupně Mezinárodní den dětí na kempu JIH. Celé dopoledne probíhal turnaj ve hře BAGO, ve kterém proti sobě hrála smíšená družstva ze všech tříd. Cílem této hry bylo nejen vyhrát a ctít pravidla fair play, ale i zapojit všechny členy týmu. Vyhrálo družstvo modrých. Pro nás jsou ale vítězové všichni, protože nikdo nehrál sám za sebe. Velcí podali nabitý míč menším, aby měli také šanci někoho vybít. Sice tím možná jejich družstvo přišlo o bod, ale asi se všichni shodneme na tom, že první místo není při hře vždy to nejdůležitější. Volný čas mezi zápasy děti vyplnily fotbalem, kreslením, aktivitami na dětském hřišti, hry s padákem a také si mohly vyzkoušet, jak fungují QR kódy. Celé dopoledne jsme ukončili pizzou, kterou nám připravily naše kuchařky.

Monika Bočková, Iveta Čuháková, Jana Kvitská, Petr Němec, Jana Novotná, Lenka Urbanová