ZŠ Chlum u Třeboně

Školní výlet

Školní výlet – 4. třída

Není možné ukončit školní rok jinak, než odpočinkem a relaxací. Pro každého z nás tato slova znamenají něco jiného, v každém z nás vyvolávají jiné představy.

Zvolili jsme proto pro tuto příležitost místo s příznačným názvem Sportovně relaxační centrum v Hluboké nad Vltavou.

Vyrazili jsme na Hlubokou 22. června. Děti si prošly centrum města, nakoupily dárečky a poté jsme se přesunuly za golfové hřiště do před pár lety vzniklého sportovně relaxačního areálu.

A tento prostor skutečně dostál svému názvu, neboť děti zde měly k dispozici obrovské trampolíny, minilanový park, brouzdaliště, osvěžující vodní „mlžítka“, minigolf, skluzavky, a celou řadu různých dalších aktivit. Na lanové centrum vzorně dohlíželi instruktoři, kteří byli zárukou bezpečného pohybu dětí v tomto prostoru.

Celému parku pak dodává na atraktivitě rychlé občerstvení a velká restaurace s rozlehlou terasou, kde je velmi příjemné posezení a rozhled po celém prostoru.

Naši čtvrťáci hojně využívali veškerých prostor a já jsem s údivem společně s naší paní asistentkou Luckou sledovala, jak v některých, řekněme „drobnějších“ dětech, mizí obrovské kopce hranolek a pizzy obřích průměrů.

Pravdou je, že nám „tam nahoře“ trochu více v tento den zatopili a tak kromě sportovišť děti hojně využívaly i brouzdaliště a vodní mlhy. Nebylo třeba se ovšem bát, že by někdo nastydl, neboť po velmi krátké době vše velmi rychle usychalo.

Během celé akce nedošlo k žádným ztrátám a utrpení a myslím, že si děti svůj školní výlet užily tak, jak měly.

Mgr. Jana Kvitská

Patička webu

 

ADRESA

 

Základní škola Chlum u Třeboně
okres Jindřichův Hradec

Náměstí 232
378 04 Chlum u Třeboně

 

IČ: 70986631

 

mapa - jak k nám

 

KONTAKTY

 

Ředitelka školy: Mgr. Patricie Vondrková
tel: 389 771 377

 

Školní družina

tel.: 775 166 638

 

Budova 1. a 2. třídy

tel.: 722 290 469

 

ostatní kontakty

 

DŮLEŽITÉ ODKAZY

 

 

 

Vzájemným učením - cool pedagog 21. století (CZ.1.07/1.3.00/51.0007)

 

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout