Předvánoční sborové soustředění

PŘEDVÁNOČNÍ SBOROVÉ SOUSTŘEDĚNÍ

Blíží se Advent a sním bohatý vánoční sborový program, který nestíháme nazkoušet v rámci běžných zkoušek, proto je vždy nutné uskutečnit alespoň dvoudenní soustředění, kde se věnujeme intenzivní přípravě vánočního repertoáru.

Letos jsme využili státního svátku 17. listopadu a přidali k němu ještě den následující.

Sešli jsme se v plném počtu a oba dva dny byly více než náročné. Většinou v době soustředění věnujeme určitou část i zábavným aktivitám, na které letos na byl vůbec čas. Takže kromě krátkých pauz a delší obědové pauzy jsme zkoušeli opravdu velmi intenzivně po celou dobu.

Nicméně i tak, reakce na soustředění byly více než kladné, protože i v rámci zkoušek se zažije spoustu legrace a není nic hezčího, než zjistit po dvou dnech, že Čtyřlístci zvládli nazkoušet poměrně složitý repertoár, který se bude objevovat v našich následujících akcích v různých obměnách.

My všichni budeme moc rádi, když nás podpoříte svou návštěvou a přijdete si nás poslechnout. Vítáni jsou úplně všichni……nejen rodiče, ale i ostatní členové rodin a přátelé.

PLÁNOVANÉ AKCE

2. 12.  -  rozsvícení vánočního stromu – Chlum u Třeboně

3.12.  -  rozsvícení vánočního stromu – Hamr

15.12. – Vánoční sborový koncert – Chlum u Třeboně