ZŠ Chlum u Třeboně

Adventní koncert PS Čtyřlístek

ADVENTNÍ KONCERT PĚVECKÉHO SBORU „ČTYŘLÍSTEK“
V záplavě plánovaných vánočních akcí jsem dlouho přemýšlela, zda jsme vůbec schopni zorganizovat samostatný Adventní koncert koncert našeho pěveckého sboru.
S přihlédnutím k tomu, jak široký repertoár měly oba sbory (Jetelíček i Čtyřlístek) připravený a neměly možnost ho nikde předvést v kompletním provedení, rozhodnutí bylo, že Adventní koncert bude.
Po náročnějším řešení prostoru, kde by bylo vhodné tento koncert uspořádat, jsme dostali nabídku využít aulu Střední školy rybářské a vodohospodářské Jakuba Krčína v Třeboni, kterou jsme velmi rádi přijali
Koncert proběhl ve čtvrtek 14. prosince 2023od 17. hodin odpoledne.
Svůj vánoční program předvedl přípravný sbor Jetelíček i hlavní sbor Čtyřlístek. Na flétny nás doprovázely členky sboru Vendula Dlouhá a Anežka Šnorková. O houslový doprovod se pak postaral Šimon Kalaš a pan Josef Zaplatílek.
Malým mráčkem na jinak úplně jasném nebi byl neočekávaně malý zájem ze strany rodičů našich sboristek a tedy do publika zasedla pouze malá část z nich, především rodiče menších dětí z přípravného sboru . Nicméně i tak nebylo publikum prázdné a já jménem svým i jménem celého sboru děkuji všem, kteří nás přišli podpořit.
Děkuji sponzorům celé akce, děkuji publiku, děkuji našim hudebním hostům a hlavně děkuji našim zpěvačkám a zpěvákům.
Byli jste všichni skvělí, předvedli jste nádherný výkon, za který vám všem patří obrovské poděkování.
Vám všem i vašim rodičům přeji krásné Vánoce, vše jen to dobré v novém roce, hlavně hodně sil a energie do dalšího „pěveckého boje“ – čeká nás toho opravdu hodně a hlavně víru v dobré a ještě lepší zítřky, protože pan J. Werich říká: „Všechno vždycky dobře dopadne a dobře skončí. A pokud to není dobré, tak to ještě není konec.“
J. Kvitská

Patička webu

 

ADRESA

 

Základní škola Chlum u Třeboně
okres Jindřichův Hradec

Náměstí 232
378 04 Chlum u Třeboně

 

IČ: 70986631

 

mapa - jak k nám

 

KONTAKTY

 

Ředitelka školy: Mgr. Patricie Vondrková
tel: 389 771 377

 

Školní družina

tel.: 775 166 638

 

Budova 1. a 2. třídy

tel.: 722 290 469

 

ostatní kontakty

 

DŮLEŽITÉ ODKAZY

 

 

 

Vzájemným učením - cool pedagog 21. století (CZ.1.07/1.3.00/51.0007)

 

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout