ZŠ Chlum u Třeboně

Zprávičky z Chorvatska

Chorvatsko
Po dlouhé a náročné cestě si již naši žáci užívají krásy chorvatských pláží. Dnes jdou prozkoumat okolí a od pondělí se budou věnovat výtvarným činnostem.
Lenka Urbanová a Jana Polnická
 
Chorvatsko - den druhý
Druhý den Art campu jsme započali 8 kilometrovou svižnou rozcvičkou v horském terénu a pomalu necháváme vynikat náš umělecký talent.
Jana Polnická a Lenka Urbanová
 
Chorvatsko - den třetí
Třetí den Art campu jsme se díky proměnlivému počasí věnovali spíše umělecké tvorbě. Koukněte na fotografie, jak se nám to rýsuje. Po práci a po koupání nám vždy dobře vytráví a těšíme se do restaurace nebo na jídlo, které si sami uvaříme.
 
Chorvatsko - čtvrtý den
Úterní den jsme strávili dokončováním našich úžasných dílek a pohodou na pláži. Večer jsme se vydali na západ slunce a nadšenci si užili trochu jiné koupání.
 
Chorvatsko - den pátý
Dnes někteří z nás pokračovali s malováním na kamínky, jiní si vyzkoušeli malování na obličej. Land Artu se ujali především chlapci.
 
Chorvatsko -den šestý
Po dopoledním koupání se většina z nás vydala do Přírodního parku Biokovo. Ve výšce 1228 metrů nad mořem jsme se prošli po visutém skleněném mostě. Procházkou k další vyhlídce jsme se mohli kochat krásnou flórou i faunou. Viděli jsme například divoké koně a štíra. Ochutnali jsme čaj z bylinek rostoucích v místních horách, sušené fíky a místní koláčky.
 
Chorvatsko - den sedmý
Obrovskou výzvu jsme dnes zakusili na 1200 metrů dlouhém zip line v Tučepech. Všichni si odvážíme nezapomenutelný zážitek. Největší odvážlivci si vyzkoušeli nejen jízdu hlavou dolů, ale i nejrůznější kreace pod vedením skvělých instruktorů.

Patička webu

 

ADRESA

 

Základní škola Chlum u Třeboně
okres Jindřichův Hradec

Náměstí 232
378 04 Chlum u Třeboně

 

IČ: 70986631

 

mapa - jak k nám

 

KONTAKTY

 

Ředitelka školy: Mgr. Patricie Vondrková
tel: 389 771 377

 

Školní družina

tel.: 775 166 638

 

Budova 1. a 2. třídy

tel.: 722 290 469

 

ostatní kontakty

 

DŮLEŽITÉ ODKAZY

 

 

 

Vzájemným učením - cool pedagog 21. století (CZ.1.07/1.3.00/51.0007)

 

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout