ZŠ Chlum u Třeboně

Školní časopis Mrholení

Vážení čtenáři,

dostalo se Vám do rukou první číslo zcela nového školního časopisu s poetickým názvem Mrholení. Ale proč vlastně naše škola potřebuje časopis? Protože je to skvělý způsob, jak informovat Vás, žáky, ale také učitele o dění na škole, o novinkách a zajímavých akcích v Chlumu a okolí. A nejen to: prostřednictvím reportáží, článků, zajímavých informací nebo tipů na výlety by měl náš časopis rozšiřovat obzory. Chceme se také věnovat angličtině, bez které se v dnešním světě nikdo z nás zkrátka neobejde. Naším hlavním cílem je ovšem pobavit Vás, naše spolužáky.

Budeme se snažit Vám přinášet nejen zajímavé informace, ale také různé kvízy, hádanky, tajenky a podobně. Milovníci beletrie pak v Mrholení najdou i povídky a básničky svých kamarádů. Kdo má raději obrázky, nechť rovnou otočí na poslední dvoustranu, kde najde úžasný komiks.

Časopis Mrholení má svou redakční radu složenou z Vašich spolužáků. To ovšem vůbec neznamená, že také nemůžete přispět – naopak! Vítáme Vaše nápady, návrhy, kritiku, ale také Vaše příspěvky, povídky, básničky… Stačí mít chuť zkusit si něco napsat. Dveře redakce jsou vždy všem otevřené, kontaktovat nás můžete kdykoliv na e-mailové adrese mrholeni@zschlumut.cz.

Přejeme Vám příjemnou zábavu! Za kolektiv redakce

Emma Bednářová

 

Patička webu

 

ADRESA

 

Základní škola Chlum u Třeboně
okres Jindřichův Hradec

Náměstí 232
378 04 Chlum u Třeboně

 

IČ: 70986631

 

mapa - jak k nám

 

KONTAKTY

 

Ředitelka školy: Mgr. Patricie Vondrková
tel: 389 771 377

 

Školní družina

tel.: 775 166 638

 

Budova 1. a 2. třídy

tel.: 722 290 469

 

ostatní kontakty

 

DŮLEŽITÉ ODKAZY

 

 

 

Vzájemným učením - cool pedagog 21. století (CZ.1.07/1.3.00/51.0007)

 

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout